Honorujemy kartySkąd dowiedziałeś się o Naszym klubie
z plakatu na ulicy
z telebimu,reklamy świetlnej
od znajomego
przechodząc,zauważyłem szyld
z internetu


Chcesz byc informowany o nowosciach i promocjach?
Wpisz adres e-mail

Dla Pań

  Gorąco zapraszam wszystkie Panie do zajrzenia do Nas. Pamiętajcie,że wbrew obiegowej opinii, na siłowni nie grozi Wam wzrost bicepsów)). Natomiast ćwiczenia tzw oporowe,czyli z obciążeniem,to jedyny skuteczny sposób na zmianę jakości ciała. Wasze ciało.to mięśnie,one dają jędrność i sprężystość,one utrzymują Waszą skórę w dobrej kondycji. Nie wystarczy schudnąć. Wynik na wadze nie mówi nic,z jakiego powodu kilogramy znikają a jeśli znikają szybko,to nie jest tłuszcz. Nic w życiu nie przychodzi łatwo,a zmiana jakości ciała to zajęcie na wiele miesięcy i lat. Nie dajcie sobie wmówić,że w 3 miesiące osiągniecie piękną sylwetkę,bo to nie możliwe.... Jako trener wyczynowych sportowców chciałbym bardzo stosować metody,dzięki którym moi zawodnicy i zawodniczki będą osiągali tak szybkie postępy w kształtowaniu ciała,ale niestety na skróty robi się tylko złe rzeczy. Chłopcy chcą szybko być dużymi a dziewczyny szczupłymi. Niestety tak się nie uda. Tylko cierpliwość,żmudna praca w kuchni przy przygotowywaniu właściwego jedzenia i właściwy trening siłowy i aerobowy przez długie miesiące dadzą nam wymarzony efekt. Wszędzie usłyszycie- proszę się zapisać,a efekty będą piorunujące....  U Nas usłyszycie prawdę,czasem gorzką,czasem przykrą,ale stosując się do zaleceń,tą wymarzoną sylwetkę,w miarę Waszych predyspozycji indywidualnych,osiągniecie.

Na sali jestem dla Was surowy,ale tak,jak moje zawodniczki przywożą złote medale z różnych zawodów,tak Wy po pewnym czasie rozumiecie,że idąc drogą rekreacyjną zaczynacie zmieniać swoje ciała. Na stałe.A ja nigdy nie powiem,że to jest łatwe zadanie,bo jestem w stosunku do Was uczciwy,tak po prostu... Powodzenia i zapraszam. Krzysztof.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Pierwsze treningi niczym się nie różnią od treningów początkowych mężczyzn. Trwają krótko,bo ciało ludzkie powoli przyzwyczajamy do nowego typu wysiłku,jakim jest trenning z obciążeniem. Jednocześnie również powoli wprowadzamy trening aerobowy. Jednocześnie rozmawiamy o Waszym odżywianiu i zawsze zachodzi potrzeba przynajmniej w części te odżywianie zmienić.  Trenując z obciążeniem i areobowo,nie wolno być głodnym czy osłabionym. Zatem diety kapuściane,jabłkowe i cały dzień na jednym jogurcie lub główce sałaty odpadają.

Po upływie 6-8 tygodni,jesteście przygotowane do pierwszego,dobranego indywidualnie,prawdziwego treningu a po ok 12 tygodniach wiecie już, o co chodzi w prawidłowym żywieniu. Teraz już tylko konsekwentne podejcie do wszystkiego,czego Was nauczyłem i upływający czas. Stajecie się coraz ładniej zbudowane a przy okazji,bez zwiększania mięśni,stajecie się dużo silniejsze,co czasem nie jest bez znaczenia....  Typy treningów zmieniamy co 3 miesiące,bo organizm szybko adoptuje się do bodzców z zewnątrz...... Ale to,już inna historia,na dziś podejmij decyzję,bo ładniej Twoje ciało od siedzenia wyglądać nie będzie...). Serdecznie zapraszam,pierwszy trening gratis. Trzeba mieć buty na zmianę i ręcznik.... Do zobaczenia w klubie.

 

 

 

 

  • Puszyści

    Ciekawe określenie-puszyści. Z racjonalnego punktu widzenia,jest to określenie maskujące rzeczywistość. Oczywiście,nie należy piętnować ani w żaden sposób alienować ze społeczeństwa ludzi z nadwagą bądz otyłością. Natomiast co innego zrozumienie,co innego sankcjonowanie. Puszyści, to określenie ludzi chorych. Tak samo,jak chory na zapalenie płuc czy gruzlicę,człowiek z otyłością jest chory. Tworzenie określeń maskujących rzeczywistość,jest krzywdą dla tych ludzi. Najnowszy przykład Grycanki- matka i córki z otyłością. I co z tego,że twierdzą,że czują się świetnie... Po pierwsze,to nie prawda. Otyłość ma tak wiele skutków ubocznych,codziennych,że dobrze się z tym czuć nie można. Po drugie,jak każdą chorobę trzeba leczyć a nie tłumaczyć. Jakoś chorych na AIDS nikt nie tłumaczy,że choroba to nic ważnego i nie trzeba jej leczyć. A nadwagę a w jej konsekwencji otyłość, trzeba leczyć. Nie ma to nic wspólnego z modą na szczupłe sylwetki a la modelka. To po prostu powrót do właściwej wagi ciała,bo skutkiem nadwagi i otyłści są bardzo ciężkie choroby. Wykracza to daleko poza problem z zawiązywaniem butów czy pozycji seksualnych. To choroby serca,cukrzyca,choroby tarczycy,obniżona odporność,choroby stawów i kości i wiele innych. Dlatego też,dla dobra ludzi,których dotknęła ta przykra i niebezpieczna choroba rozwiniętych cywilizacji, nie twórzmy określeń,które pobłażają tej chorobie a nazywajmy problem po imieniu. W innym przypadku,pozornie pomagając,powoli pomagamy im żyć krócej...