Honorujemy kartySkąd dowiedziałeś się o Naszym klubie
z plakatu na ulicy
z telebimu,reklamy świetlnej
od znajomego
przechodząc,zauważyłem szyld
z internetu

Odchudzanie

 • odchudzanie czas rozpocząć

  Wiele tez,metod,pomysłów... Czasopisma pękają w szfach od porad i zaleceń,jak szybko schudnąć. Rzecz w tym,że jeśli rozpoczynamy przygodę w nowym,nieznanym dotąd obszarze,nigdy szybko i dobrze tego nie zrobimy. A zmiana Naszego ciała,kształtowanego przez wiele lat w nową formę szybko- rzecz nie możliwa.. I pamiętajcie,że klub sportowy zasadniczo różni się od typowego klubu fitness. Tam najważniejsze jest samopoczucie klientów,warunki do zawiązywania przyjazni,miłego spędzenia czasu. Natomiast w klubie sportowym na pierwszym miejscu jest ciężki trening,bo nie strój z nowej kolekcji znanej firmy czyni z Nas wytrenowanymi a ciężka praca. Na rozmowy jest czas przed i po treningu a w trakcie jak najmniej. Tylko ciężki trening spowoduje zmiany Naszego ciała i Naszej wydolności. Nie magiczna,reklamowana tabletka,nie świetnie działający napó odchudzający i nie najnowsza dieta. 
  Racjonalny sposób odżywiania,można by powiedzieć sportowy,to nie dieta,to styl życia. Bo tylko połączenie odpowiedniego żywienia,treningu i czasu, w efekcie przynosi Nam sportową i zgrabną sylwetkę. 

  Niby piszę tu prawdy ogólnie znane a jednak na plażach idealnie zbudowanych osób jest jakże mało...

  Dlaczego? Otóż cały przemysł fitness nie jest obliczony na pomaganie osobom z nadwagą a na zarabianie pieniędzy. Gdyby było inaczej,w kilka lat klientów zostało by niewielu... A przekazać wiedzę wystarczjącą na całe życie do zachowania sylwetki jest łatwo,powiedzmy 3 miesiące i załatwione,każdy człowiek wie,jak ma trenować i się odżywiać,aby wyglądać zdrowo. A jednak tak nie jest. Bo co tydzień nowe diety odnajdujemy w gazetach,które ktoś kupuje. Urządzenia do ćwiczeń w domu,które z czasem zamieniają się w niepotrzebny mebel.

  W klubie sportowym jest inaczej,tu jest wiedza,doświadczenie z pracy na poziomie sportu wyczynowego przenika na treningach do rekreacji i w ciągu stosunkowo krótkiego czasu Wasza wiedza jest wystarczająca na całe życie. Wiedza oparta na latach doświadczeń i fizjologii człowieka. Już nikt nigdy nie wmówi Wam,że kobieta z nadwagą powinna podskakiwać w rytm szybkiej muzyki na tysiącu odmianach aerobiku,bo fizjologia mówi od dziesiątek lat,że tego typu wysiłek nie powoduje spalania tłuszczu....

  Sportowcy wyczynowi nie trenują stepu,caleneticsu,box fitnesu i innych,wymyślnych zajęć ażeby zachować sprawność sportową. Wiedzą,że skutek przynosi odpowiedni trening aerobowy(nie wszystko jedno jaki),właściwie do potrzeb i poziomu wydolności dobrany trening siłowy oraz dobrany właściwie sposób odżywiania.... Pozostawiam moje słowa pod rozwagę,bo prawda,jak zwykle,jest dość prosta a jedynie ludzie,dla pieniędzy,tak ją zagmatwali,że często sami już nie wiedzą,co jest rzeczywiście skuteczne a co nie....Pozdrawiam i zapraszam na pierwszy,bezpłatny trening w klubie Pyton Warszawa.